Agencja reklamowa Lublin

ul. Fryderyka Chopina 41/2  |  20-023 Lublin  |  e-mail: info@textu.eu

Dlaczego TEXTURE? Co czyni nas wyjątkowymi?

 

Jesteśmy Agencją Kreatywną z Lublina. Stolica województwa lubelskiego to idealne miejsce na powstanie agencji kreatywnej, to zagłębie róznorodności kulturowej, historycznej, a przede wszystkim to wspaniałe akademickie miasto. Agencja kreatywna i kilka uniwersytetów to idealne połączenie.

Współpracujemy ze specjalistami z róznych dziedzin, nauczyciele akademiccy, specjaliści IT, programiści, twórcy, psychologowie, ale także, a może przede wszystkim tysiące studentów. Pracujemy, ale tak naprawdę zwyczajnie lubimy to co robimy, oraz naszych klientów. Każde nowe zlecenie to wyzwanie. Wspieramy się wiedzą specjalistów, a tworzymy wzmocnieni kreatywnością i pomysłowością młodości.

Projektowana przez nas strategia komunikacji i promocji, a także materiały promocyjne, a nawet szkolenia i strategie społecznej odpowiedzialności biznesu spełnią oczekiwania, a Twoją firmę zaprezentują z najlepszej strony.

 

Zaufaj naszym zadowolonym klientom i nie szukaj więcej!

u

Badania

Ścisły związek ze środowiskiem akademickim sprawia, umożliwia nam przygotowanie strategii działań lub badań rynkowych na poziomie jakiego zazdrościć nam mogą komercyjne sondażownie.

Przeprowadzimy badnaia marki, szkolenia i tym podobne.

Reklama

Jedna z naszych nóg to oczywiście działania reklamowe. Jakie? Ty nam powiedz. Współpracujemy z szerokim wachlarzem specjalistów, a także kreatywnych młodych umysłów.

Od offline po online. I wszystko na tip-top.

PR i CSR

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w regionie oferujących całościowe spojrzenie na Public Relations Twojej firmy jak i na Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Na sercu leży nam dobro wszystkich Twoich klientów i najwyższe zadowolenie i chęć rekomendacji.

Zaplecze

Własne zaplecze techniczne, a także know-how sprawia, że większość działań prowadzimy samodzielnie od wirtualnych usług po poligraficzne. 

W razie konieczności poszukując partnera do realizacji nie musimy kierować się priorytetem ceny.