Prowadzenie Facebooka, Insta? Bez problemu.

Ogarniemy Ci social media, konkursy, a nawet w ramach jednej opłaty – kampanie reklamowe na FB. Kliknij i zobacz dlaczego warto wybrać właśnie nas.

Co zyskasz dzięki social media?

Czy wiesz, że 90% klientów zanim zdecyduje się na zakup sprawdza opinie w mediach społecznościowych? Czy w związku z tym wolisz być nijaki w socjalach, albo co gorsza – nie być w nich wcale? Pozwól, że zajmiemy się tym za Ciebie.

Mówimy DOŚĆ - naciągactwu, ściemnianiu i wciskaniu niepotrzebnego szajsu.

Wybierając TEXTURE wybierasz JEDEN PLAN TARYFOWY – ELASTYCZNY! Nie stosujemy druczków, tabelek, wsadzania bezużytecznych opcji w cenniki i przenoszenia do najwyższych pakietów funkcji niezbędnych do właściwego działania. Jak?

Indywidualna strategia

Nie musisz zastanawiać się, które social media są dla Ciebie właściwe. Po jednej rozmowie i małym researchu dobieramy najbardziej wydajne kanały komunikacji dla Twojej firmy.
Oznacza to, że nie kupujesz obsługi Facebook’a bez Instagrama, żeby go dokupić, albo zrezygnować z Twittera.
Ma być prosto i na miarę!

Własne materiały

Nasz zespół tworzą świetni specjaliści od social mediów, stron www, ale także fotografowie, graficy komputerowi i copywriterzy. W razie potrzeby tworzymy content na Twoje kanały społecznościowe, zrealizujemy sesję produktową lub przygotujemy ciekawą infografikę.

Skuteczna reklama

To dzięki mediom społecznościowym skuteczniej niż kiedykolwiek możesz dotrzeć do potencjalnych klientów, oraz nakłonić niezdecydowanych np. poprzez remarketing.
Nie dokładamy kosztów, nasza współpraca zawsze obejmuje działania reklamowe.

Analiza i kroki milowe

Nigdy nie działamy na oślep. Planujemy kroki, przyjmujemy założenia i sprawdzamy realizację.

Unikatowe narzędzia

W swojej pracy kierujemy się trendami i narzędziami, które pojawiają się w kraju ustanawiającym trendy – w USA, zanim te przypłyną zza oceanu.

Ile kosztuje obsługa social media?

Jak zawsze wszystko zależy od tego co potrzebujesz lub co uważasz, że potrzebujesz. Bardzo często jest tak, że nasi klienci przychodzą ze swoją wizją, która jak się okazuje w realizacji jest zbyt kosztowna. Nasza praca polega na urealnieniu wykorzystania i obniżeniu kosztów obsługi. Sociale prowadzimy od ponad 10 lat i “coś tam liznęliśmy wiedzy”.

1
Zidentyfikujemy Twoje potrzeby, razem z rozpoznaniem typa klientów, co jest niezbędne do wyboru odpowiedniego kanału komunikacji.
2
Przygotowujemy harmonogram działania, w tym wstępny plan postów, terminy sesji fotograficznych i wideo.
3
Bierzemy się do działania. Po każdym miesiącu sprawdzamy efekty krótko i długofalowe w odniesieniu do założonych celów.
4
Cena zależy od zakresu pracy, liczby kanałów social media, okresu współpracy. Zmiennych jest dziesiątki. Dlatego zakładamy, że niemożliwe jest sprzedawanie pakietów / zestawów / opcji itp.. Żeby być uczciwymi wyceny dokonujemy dla każdego klienta z osobna.
5
Ale bazując na naszych doświadczeniach zdecydowana większość naszych działań zaczyna się od 1500 PLN.

Warto przeczytać

Praca w social media i czego nikt Ci o niej nie powie...

"Och twoja praca jako specjalisty od social media musi być taka fajna! Siedzisz sobie na Facebooku w pracy i jeszcze za to ci płacą!” No istna bajka, co nie? Otóż skoro to okres świąteczny i tak jak kiedyś ktoś pozbawił Cię marzeń o Mikołaju, tak ja dzisiaj pozbawię Cie marzeń o mojej pracy. Powiem Ci kilka słów prawdy na temat pracy w social media.

Czego nie robić w social media?

Ten post zasadniczo mógłby mieć tytuł: co robić, a czego nigdy, pod żadnym pozorem, żeby metalem przypalali, nie robić w mediach społecznościowych, szczególnie kiedy reprezentujesz firmę lub instytucję. Tylko jakby z racji SEO zrezygnowałem.
Nie mniej o tym właśnie ten wpis będzie. To taki bardzo krótki poradnik jeśli zaczynasz lub jeśli już działasz i coś nie pyka. Zalecenia nie są czarną magią, traktuj je jako wskazówki, a nie nakazy, ale wiedz, że wynikają z współdzielonego doświadczenia.

Dobrze się kłamie w social media

Wiesz, że naukowcy wskazali na związek pomiędzy obecnością (intensywnością) w social media, a depresją? Pokrótce – im bardziej jesteś w internetach tym bardziej masz skłonność do depresji. I wcale mnie to nie dziwi… (Jak chcesz więcej – źródło 1, źródło 2). W mojej ocenie najbardziej depresjogennym medium jest Instagram, a mało kto zdaje sobie sprawę, że to co widzi i czym się pewnie zachwyca to wydmuszka. Dlatego dzisiaj piętnaście kłamstw, które wszyscy popełniamy w social media.

Skontaktujmy się!

Przekonaliśmy Cię? Chcesz dowiedzieć się więcej lub obgadać szczegóły? 
Kliknij na przycisk i wpisz niezbędne dane, a w ciągu najbliższych dni skontaktujemy się z Tobą. 

ul. Fryderyka Chopina 41/2

20-023 Lublin

+48 502 500 230

info@textu.eu

Minuta, osiem i gotowe

Contact
 • +48 502 500 230
Address
 • TEXTURE
 • ul. Fryderyka Chopina 41/2, 20-023 Lublin
 • e-mail: info@textu.eu
Offer
 • - Marketing
 • - Websites
 • - Graphic project
 • - Social media
 • - Advertising on Google
 • - Packaging designs
 • - SEO optimization
 • - Advertising photography
 • - Video Marketing
 • - Influencer marketing
 • - Social activities
 • - Printing
Activity

- Facebook
- internet advertising
- material adaptations / Braille
- thermoforming
- 3D prints
- photo sessions
- organisation of events
- video production